TEHNOLOĢIJAS UN PAKALPOJUMI
LOKŠŅU PLASTIKĀTI
MATERIĀLI IEPAKOŠANAI
STENDI UN DISPLEJI. ID NOZĪMĪTES
LOKŠŅU PLASTIKĀTI CELTNIECĪBAI
LOKŠŅU PLASTIKĀTI APDRUKAI UN NOFORMĒŠANAI
LOKŠŅU PLASTIKĀTI INDUSTRIJAI UN IEPAKOJUMAM
LOKŠŅU PLASTIKĀTU GRIEŠANA UN FORMĒŠANA. IEPAKOJUMA GRIEŠANA.
KAROGI UN KAROGU MASTI
KRĀSAINAS PAŠLĪMĒJOŠĀS PLĒVES
DRUKAS MATERIĀLI
MATERIĀLI DIZAINAM UN INTERJERAM
STIKLA DEKORĒŠANA
AUTOMAŠĪNU APLĪMĒŠANAI
SPECIĀLA PIELIETOJUMA LĪMPLĒVES
INSTRUMENTI, AKSESUĀRI
DIVPUSĒJĀS LENTES UN PLĒVES. MARĶĒŠANAS LENTES
NORĀŽU SISTĒMAS TELPU NOFORMĒŠANAI. GATAVI RISINĀJUMI
STIPRINĀJUMU SISTĒMAS (DISTANCERI)
TERMOPĀRNEŠANAS MATERIĀLI
MATERIĀLI SUBLIMĀCIJAI
IEKĀRTAS DRUKAI
IEKĀRTAS PLĒVES GRIEŠANAI
IEKĀRTAS PLASTIKĀTU APSTRĀDEI
IEKĀRTAS TERMOPĀRNESEI
DOMINGA TEHNOLOĢIJA UN IEKĀRTAS
3D KARTES
PAKALPOJUMI
LIELFORMĀTA SKENĒŠANA AR ROWE 600!
Tehnika reklāmas izgatavošanai. Pilns katalogs     


   
 


TEHNOLOĢIJAS UN PAKALPOJUMIIndustriālā UV drukaSeko mums arī šeit:     


Mēs piedāvājam lielformāta 2x3m* industriālās UV drukas pakalpojumus uz dažādām virsmām – koks, metāls, stikls, plastikāti, papīrs, kartons, keramika, tekstils, āda, u.c.. Sniedzam arī griešanas pakalpojumus plāniem materiāliem – plastikāti, kartons, papīrs, gofrkartons, plēves, āda, tekstils.
 

Industriālā UV druka ļauj dekorēt un noformēt liela izmēra dizaina un interjera elementus – durvis, logi, mēbeļu fasādes, stikla starpsienas, stikla gleznas un jebkuras dizaina idejas (līdz 400 kg), kur ir nepieciešams izdrukāt kvalitatīvu, izturīgu attēlu, logo vai rakstu.

 

Piedāvājam UV drukas pakalpojumus:

  • Druka uz koka virsmām: durvis, rokturi, kumodes, mēbeles, virtuves fasādes, lamināts, parketa grīda, galdi, krēsli, skapīšu paneļi;
  • Druka uz stikla: vitrīnas, logi, galdi, vitrāžas, stikla starpsienas mājai un birojam, balkoni, lodžijas, stikla grīdas, lifta šahtas, stikla gleznas;
  • Druka uz spoguļiem: no mazām līdz lielgabarīta konstrukcijām ar individuālu noformēšanu;
  • Druka uz lokšņu metāla: tabulu apdruka iekārtu marķēšanai, metāla dekors, alumīnija paneļu dekors, suvenīru produkcija (metāla nozīmīšu apdruka, flash-atmiņu apdruka, termo-krūzes ar apdruku);
  • Druka uz plastikātiem: žalūzijas, dušas kabīnes, starpsienas, gaismas reklāma;
  • Druka uz papīra un kartona: stendi, iepakojums, dekorācijas, fototapetes, izkārtnes;
  • Druka uz citām virsmām: keramika, tekstils, linolejs, polimēra materiāli, āda, akmens konstrukcijas

 

Industriālās UV drukas pielietošana:

  • Iespēja drukāt gandrīz uz visiem materiāliem
  • Iespēja drukāt uz smagsvara konstrukcijām – līdz 400 kg
  • Lielformāta druka ar drukas izmēriem: 1.95 х 2.95 m (materiāla izmērs līdz 2x3 m)

 

Kā pasūtīt?

 

Lai noformētu pasūtījumu, sūtiet maketu saskaņošanai uz noliktava@wmt.lv.

Aptuvenās cenas varat uzzināt, zvanot uz +371 26437830.

Ar Jums sazināsies mūsu speciālists, lai saskaņotu izvēlēto materiālu, pasūtījuma tirāžu un izgatavošanas termiņus.

 

Mūsu noliktavā ir pilns plāno plastikātu klāsts, kā arī dažādi kartoni, plēves, organiskais stikls, u.c. materiāli, ko var iegādāties UV drukas nolūkam.

Mēs izgatavosim drukas paraugu, saskaņosim to ar Jums un nodrošināsim augstas kvalitātes UV druku.UV druka uz plastikātiem - apdrukājiet iepakojumu ar unikālu dizainu, radiet interesantus maketus un banerus, reklāmas izkārtnes, voblerus, stendus, noformējiet tirdzniecības vietu, savienojot mūsu UV drukas tehnoloģiju un digitālo griešanu.Stikla UV apdruka - radiet unikālu interjeru un realizējiet savas idejas  ar UV drukas tehnoloģijas palīdzību. Mūsu tehnoloģija ļauj apdrukāt lielas stikla konstrukcijas, kas ļauj viegli un kvalitatīvi dekorēt smagsvara virsmas, izmērā līdz 2 х 3m.UV druka uz ādas - dekorējiet ādas izstrādājumus, rotājumus, somas, apģērbu un atsevišķus elementus ar UV druku. Tehnoloģija ļauj drukāt augstas kvalitātes attēlus uz ādas dažādas tekstūras un biezuma.
Keramikas flīžu UV apdruka - viens no dārgākajiem un populārākajiem materiāliem telpu dekorēšanā. Ar UV drukas metodi Jūs variet drukāt uz flīzēm, kas paredzētas vannas istabām, virtuvēm un citām telpām. Speciālās tehnoloģijas ļauj izmantot druku pat uz speciālajām  flīzēm, kas paredzētas grīdām. UV druka uz koka un mēbeļu fasādēm - ar industriālās UV drukas metodi var dekorēt mēbeles n citas koka virsmas mājai un birojam. Dekorēt var mēbeles bērnistabai, virtuves garnitūras, skapjus, iebūvētos skapjus, korpusa mēbeles un daudz citu. Materiāla gabarīti var sasniegt līdz pat 2 х 3m. Industriālā UV druka - tas ir viens no vienkāršākajiem veidiem kā vienkāršas mēbeles pārvērst ekskluzīvās. Stikla dekorēšana - uz gluda un stikla ar reljefu. Dekorējiet stikla starpsienas, stikla virsmas no spoguļa, radot unikālu dizainu un interjera risinājumu ar mūsdienīgo UV drukas uz stikla tehnoloģiju. Apdruka tiek veikta uz pulēta, matēta un ar reljefa rakstu stikla, akrila un polikarbonāta stikla, kā arī uz pašlīmējošām plēvēm. Materiāla gabarīti var sasniegt 2 х 3 m.UV druka uz ādas - dekorējiet ādas izstrādājumus, rotājumus, somas, apģērbu un atsevišķus elementus ar UV druku. Tehnoloģija ļauj drukāt augstas kvalitātes attēlus uz ādas dažādas tekstūras un biezuma.Spoguļu apdruka ar UV drukas tehnoloģiju - pievienojiet dekoratīvus elementus parastam spogulim un tas kļūs par skaistu interjera elementu.UV druka uz plāniem plastikātiem - apdrukājiet iepakojumu ar unikālu dizainu, radiet interesantus maketus un banerus, reklāmas izkārtnes, voblerus, stendus, noformējiet tirdzniecības vietu, savienojot mūsu UV drukas tehnoloģiju un digitālo griešanu.UV druka uz stikla - drukājiet vitrāžas, rāmīšus un jebkurus citus elementus uz stikla, uz stikla starpsienām, stikla konstrukcijām, drukājiet uz stikla produkcijas, galda virsmām un citām.